خانه » دانش و فناوری » فناوری » Hello Egg دستیار جدید و هوشمند در آشپزخانه
Hello Egg دستیار جدید و هوشمند در آشپزخانه

Hello Egg دستیار جدید و هوشمند در آشپزخانه

قرار است در آینده همه ابزار های خانگی در پلتفرم اینترنت اشیاء قرار گیرند و به یکدیگر متصل شوند. کمپانی RnD64 در CES 2017 از ابزار هوشمند جدیدی به نام Hello Egg رونمایی کرده است که در واقع یک دستیار هوشمند و برنامه‌ ریز برای آشپزخانه است. این ابزار به کاربر کمک می‌کند تا غذاهای مختلف در چهار چوب شاخه‌ی غذایی محبوب خود را تهیه کند. این ابزار حتی برای شرایط غیر منتظره نیز آمادگی دارد تا مثلا اگر مهمان برنامه‌ ریزی نشده داشته باشید، بتوانید برنامه‌ی جدید مطابق با تعداد نفرات بیشتر را در اختیار بگیرید. 

Hello Egg ، می‌تواند خریدهای شما را نیز مدیریت کند و حتی به فروشگاه نزدیک شما سفارش مواد غذایی مورد نیاز برای تهیه‌ی غذای روز را بدهد. کنترل کامل Hello Egg از طریق دستورات صوتی  انجام می‌شود و هنگام طبخ غذا هم می‌توان پرسش‌ های مورد نظر درباره‌ی پخت غذا را سؤال کرد.

بر اساس تحقیقاتی که در امریکا انجام شد، ۹۲ درصد از مردم این کشور معتقدند غذایی که در خانه تهیه می‌شود سالم‌ تر از غذای بیرون است. این در حالی است که ۶۰ درصد مردم شام را خارج از خانه می‌خورند. در سال ۱۹۸۵ این آمار ۷۱ درصد بود. Hello Egg تلاش می‌کند تا مردم را تشویق کند که در خانه آشپزی کنند و علاوه بر آن، آشپزی را برای آن‌ ها ساده‌ تر کند. پیش‌ خرید Hello Egg از همین حالا و در سایت HelloEgg.net شروع شده است و تحویل آن در سه‌ ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

VENTUREBEAT

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

مطلب پیشنهادی

امکان تایید هویت از طریق USB در Facebook

امکان تایید هویت از طریق USB در Facebook

به تازگی در بخش افزایش امنیت ورود کاربر فیسبوک ، تکنیک تایید هویت از طریق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *